İKİNCİ EL ÇAMUR POMPALARI

       En iyi ikinci el çamur pompası seçimlerini, yüksek kaliteli, alanında dünya lideri markalar FLYGT, TSURUMİ, GRUNDFOS, GRİNDEX, EBARA ile stoklarımızda sahip olduğumuz çeşitli debi, basınç ve boyutlardaki ikinci el çamur pompaları ile zorluk derecesi fark etmeksizin drenaj uygulamanıza uygun fiyat çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Stoklarımızdaki pompaların üst düzey sağlamlığı ve dayanıklılığı sayesinde uzun zaman boyunca yüksek performansla çalışmaya devam edecektir.

 

Deneyimli mühendis kadromuzla drenaj uygulamanız için ihtiyacınıza özel olarak uygun ikinci el çamur pompasını cazip fiyatlar ile müşterilerimizin hizmetinize sunuyoruz.
Özelliklerine göre ikinci el pompalarımız ;

 

  • Büyük katı maddelerin geçişine olanak sağlayan bir pervaneye yapısına ve elek sistemine sahip olanlar,

 

  • Yüksek yoğunluklu ve aşındırıcı özelliğe sahip çamur, mil gibi akışkanları kolayca  transfer edebileceğiniz,

 

  • Profesyonel karıştırıcı opsiyonu ile sunulabilen ve çok yüksek yoğunluklu çamur, kumlu su, cüruflu su ve benzeri çökelme ihtimali olan ve transferi zor olan malzemenin taşınmasını sağlayan  %25-30 katı oranına kadar sıvı transferinde kullanılabilecek modeller ile hizmetinizdeyiz.

Sağlam ve güvenilir dalgıç çamur pompaları proses çamuru, püskürtme, yağmur ve soğutma suyu, aşındırıcı, paslandırıcı ve viskozitesi yüksek ortamlarda kullanıma uygundur. Yerel atık su boşaltımı, endüstriyel işletmeler, yapı ve inşaat, madencilik işletmeleri ile atık su arıtma tesislerinde çamur pompalamada kullanılır. Zorlu problemlere güvenli çözümler sunan dalgıç çamur pompaları 1.5 Kw ile 100 Kw motor gücü aralığında hizmetinize sunulmaktadır. İkinci el dalgıç çamur pompalarımız, uzman mühendis kadromuz ile sistem tasarımı ve teknik desteğiyle şantiyelerinize kalıcı çözüm getirir.

İhtiyacınıza uygun çamur pompası model ve teknik bilgilerini sitemizde bulunan iletişim hattından kolayca öğrenebilirsiniz. Bize ulaşın: Tel: 0312 394 52 58,         E-mail: info@surticaret.com.tr